Отзывы

Oksana Sharpar

Юлия Дюжева, благодарю за твое обаяние, свет, нежность, целеустремленность, побуждения к действиям, результативные техники организации времени и тайм менеджмента, особенно помидорную технику( которая стала для меня апельсиновой;), умение донести информацию красиво, и креативно,
За гармонизацию мыслей и понимания себя с помощью мандал.
Действенную Литературу по тайм-менеджменту, результативные способы ведения ежедневника и построение планов!:).

Марина Пех

Вчера был замечательный мастер-класс по арт-терапии от такого же замечательного и позитивного человека и профессионала в своем деле Юлия Дюжева 😊 3 часа работы с тобой пролетели как 20 минут. Было очень интересно и полезно, особенно впечатлила техника работы с метафорическими картами. А уж то что они выдают — в самую точку. Могу порекомендовать всем, кто хочет расслабиться и в то же время с пользой для себя провести время 👌 Арт-терапия рулит

Таня Чевалюк

ПОНЕДІЛОК ПОЧИНАЄТЬСЯ В СУБОТУ!

За місячним календарем, кажуть, сьогодні день для оновлення, мрій і планування майбутнього. Щойно про це дізналась). Якщо це так, то інтуїтивно я поцілила в яблучко — сьогодні був винятково навчальний, планувальний і насичений деньок)

Дякую за це тренеру по інтернет-просуванню, чудовому тайм-менеджері і коучу, світлій і дуже жіночній — Юлії Дюжевій. Вранці в нас була скайп-консультація, і враження все ще вкладаються. Я отримала те, за чим ішла, і навіть більше) Я побачила, скільки можливостей відкривається, скільки шляхів ведуть до успіху, і як багато роботи попереду) Вималювався чіткий план: що необхідно зробити в першу чергу, що розбити на менші завдання і опрацьовувати поступово, а що треба освоювати з нуля.

Почали із того, що розібрали всі ресурси, які є на даний час. Вияснили мету — заради якої мети працюємо) Далі були доброзичливі і водночас безпощадні вказівки на те, що треба переробити. Після цього пішли конкретні поради, як саме створити, оформити, подати, вести — щоб досягти максимального ефекту..

Ще раз переконалась: відсоток того, що засвоїться дуже залежить від форми подачі. Тут вона була чітка, доступна, — і м»яка, сприяюча і підтримуюча)

Юлия Дюжева, дякую! Все сьогодні почуте — дуже цінне для мене. Це сходинки до успіху) Тепер є вектор і є знання, що потрібно робити.
Іду працювати) Результатами хвалитимусь по ходу)
Успіху Тобі в роботі — вона потрібна кожному, хто рухається вперед))